Zbulohet titulli i këngës së re të Dafina Zeqirit (FOTO)

By

Së shpejti, Dafina Zeqiri do të publikojë edhe një këngë të re.

Pasi realizoi një set shumë seksi fotografik, ajo ka njoftuar se një projekt i ri, titulli i të cilit është zbuluar, do të jetë gati shpejtë.

“La Reina” titullohet kënga dhe këtë e ka bërë të ditur vet Dafina përmes instastoryt, ku shihej teksa po dëgjonte këngën në makinë.

Këngëtarja të njëjtin titull e vendosi edhe në një video të postuar ditë më parë nga Brukseli.

Kënga e saj e fundit është “A e man men” që mblodhi miliona klikime në youtube dhe deri në lansimin e projektit të ri, vazhdoni t’i dëgjoni këngët e saj të fundit./Prive.al

View this post on Instagram

Desole…..

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Artikuj të ngjashëm