Zbulohet se nga kush shoqërohen në pushime Nora dhe Renée!

By

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja Nora Istrefi njoftoi në rrjetin social Snapchat se ‘Renée është gati për pushime’.

Si foto në këtë përshkrim, Nora kishte zgjedhur imazhin ku tregohet valixhja e bukuroshes së vogël, e bërë gati me rrobat e saj.

E se me kë janë Nora dhe Renée në pushime, ua tregojmë ne!

Prive mëson nga burime të afërta me familjen se këngëtarja me të bijën ka marrë rrugë drejt Turqisë, shoqëruar nga nëna e Norës, zonja Syzana.

Ndryshe, motra tjetër Nita tashmë ka kohë që jeton në Londër kurse Era me shpërthimin artistik ndërkombëtar, nuk po qëndron pothuajse asnjëherë në Prishtinë falë agjendës tejet të ngjeshur.  /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm