Zbulohet kur del dueti mes Justin dhe Ed Sheeran

By

Bashkëpunimi i shumëpritur ndërmjet Ed Sheeran dhe Justin Bieber po vjen.

Në llogarinë e tij të Instagramit, Bieber ka postuar një fotografi të tij me kolegun, duke treguar se videoklipi i këngës “I don’t care” do të publikohet nesër, pra të premten.

Ky postim ka marrë më shumë se dyqind mijë pëlqime për vetëm pak minuta, duke dëshmuar se fansat mezi po e presin.

Artikuj të ngjashëm