Zbulohet: Ja si po duket sot Armina Mevlani në fejesë (VIDEO)

By

Sic edhe u bë e ditur nga mediat në orët e fundit, çifti Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani sot po kurorëzojnë dashurinë e tyre me fejesë.

Ceremonia është paraparë tejet private, me rreth 30 të ftuar nga familjet e protagonistëve.

E ka qenë vetë Armina ajo që ka shuar kuriozitetin mbi pamjen e saj.

Kur të gjithë sytë drejtohen nga blogerja si ikonë e modës, në një ditë të rëndësishme si kjo, Mevlani ka preferuar të mos komplikohet shumë.

Grimi i saj është minimal teksa fustani, siç shihet në shkrepjen më poshtë është i thjeshtë por shumë i bukur, me detaje lulesh.

Një fejesë më ndryshe kjo,pa dyshim! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm