Zbulohet gjinia e foshnjes që presin Miloti e Vjosa

By

Gjatë javës përmes portalit Prive.al ju njoftuam mbi zhvillimet e fundit nga jeta e muzikantit Milot Binaku.

Pa mbushur vitin e parë si i martuar, ai dhe bashkëshortja kanë marrë lajmin e madh se së shpejti priten të bëhen prindër.

E Prive nga burime pranë çiftit ka zbuluar edhe gjininë e foshnjes që do t’i jap për të parën herë epitetin e babait muzikantit të njohur.

Vjosa e cila është në mes të shtatzënisë pritet që për pak muaj të sjell në jetë një vajzë. Urime çiftit

Artikuj të ngjashëm