Zbulohet emri i veçantë i vajzës së Besit e Xhensilës

By

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit, Bes Kallaku, janë bërë prindër për herë të parë.

Xhensila ka sjell në jetë një vajzë të cilën sipas ‘Iconstyle’ e quajnë Ajka.

Në gjuhën shqipe ajka ka kuptimin e pjesës më të mirë, e cila është përzgjedhur me kujdes.

Artikuj të ngjashëm