Zbulohet data e publikimit të bashkëpunimit të Tunës me Sevenin

By

‘Maria’ nga Seven Saraqi dhe Tuna, më në fund ka një datë të publikimit.

Artisti i cili jeton në Amerikë por shpesh edhe në Kosovë, bëri të ditur se bashkëpunimi me Tunën do të lëshohet nesër në orën 17:00.

Nëse nuk e dini, në videoklip protagoniste është modelja e njohur Vildane Zeneli, me të cilën Tuna ka disa skena mjaft eksplicite.

Ky është dueti i parë mes Sevenit dhe Tunës, edhe pse në projektin e fundit – rikthyes, këngëtarja shkupjane punoi me artistin./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bozg2M0BosC/?taken-by=7saraci

Artikuj të ngjashëm