Zbulohet data e lansimit të “Lejla” nga Elvana Gjata, Capital T dhe 2po2

By

Tashmë u bënë disa javë e ndoshta edhe muaj që nga koha kur treshja në fjalë kanë filluar të japin shenjat e para mbi projektin në fjalë.

Rrjetet sociale u mbushën me ngjyrën “Lejla” që njëherit është edhe emri i projektit por kjo gjë fillimisht nuk dihej nga fansat.

Pas bashkëpunimit të mëhershëm që pati Elvana Gjata me 2po2 në këngën “Beso” duket se u ndanë mjaft ë kënaqur duke zgjedhur kështu të bashkëpunojnë përsëri por tashmë duke i shtuar edhe një forcë të tretë atë të Capital T.

Videoklipin e këngës në fjalë e ka bërë MAX Production ndërsa për muzikën është përkujdesur edhe këtë herë Three Dots.

Kombinimi i artistëve duket të jetë fantastik teksa ata tashmë kanë dhënë edhe detajet e fundit për projektin duke treguar se data e lansimit të saj do të jetë 24 tetori dita e hënë në orën 19:00. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm