Zbulohet çka fshihet pas #UnëEPorosita?!

By

Që nga dje,  në instagramin e yjeve po mbizotëron një thurje interesante. #UnëEPorosita e cila është postuar nga shumë artistë sidomos reperë shqiptarë.

Edhe pse në fillim ishte enigmatike kjo fushatë, shumë nga këngëtarët kanë zbuluar pak detaje.

Disa kanë etiketuar Mc Kreshën dhe Lyrical Son në postimet e tyre e të tjerë krahas kësaj thurje kanë publikuar edhe ballinën e albumit të P.I.NT.

Pavarësisht faktit se akoma nuk është zbuluar gjithçka fshihet #UnëePorosita, kuptohet që kjo fushatë lidhet direkt me labelin PINT që së fundmi janë në fokus për klipin që u lançua dje dhe albumin që pritet të dal në treg shumë shpejt.

Brenda pak ditësh pritet që vetë artistët të tregojnë se çka përmban #UnëEPorosita./Prive.al

besatafari

Artikuj të ngjashëm