Zbulohet bashkëpunimi i ri i Ronela Hajatit!

By

Pas “Shumë i mirë” dhe “Aventura”, Ronela Hajati po përgatit hitin e radhës.

Së shpejti do të lansohet kënga “Alo” që vjen në bashkëpunim me Vig Poppa.

Lajmin e bënë të ditur vetë artistët me postime në llogaritë e tyre në rrjete sociale.

Kënga do të lansohet me 20 qershor dhe do të jetë e shoqëruar me videoklip. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm