Zbulohet: Aktorja e famshme në lidhje me…

By

Aktorja amerikane Jennifer Laërence me sa duket I ka gjetur vetes një të dashur të ri! Dhe është fjala për dikë nga bota e artit.

Revista amerikane People, e ka konfirmuar lidhjen e Lawrence me drejtorin e një galerie arti në New York të quajtur Cooke Maroney duke shtuar se çifti janë parë duke dalë bashkë disa herë gjatë javëve që kemi lënë pas.

Mirëpo dyshja nuk ka dhënë asnjë deklaratë zyrtare.

Jennifer në nëntor të vitit të kaluar, ishte ndarë nga i dashuri i saj Darren Aronofsky, e po ashtu ka deklaruar se ka hequr dorë nga aktrimi për një kohë të pacaktuar, për t’iu dedikuar aktivitetit të saj politik. /Prive.al

Jennifer Lawrence Is Dating Art Gallery Director Cooke Maroney

Artikuj të ngjashëm