Zbulohet afera e Shakirës me Rafael Nadal

By

Që nga njoftimi i ndarjes së tyre Shakira dhe Gerard Pique duket se janë në qendër të vëmendjes së tabloidëve.

Ditët e fundit e gjithë vëmendja ka qenë tek mbrojtësi i Barcelonës për lidhjen e tij me Clara Chia-n, por tashmë është këngëtarja kolumbiane ajo që po tërheq vëmendjen e mediave për një lidhje të dyshuar sekrete.

Romanca e saj e mundshme me Rafael Nadal

Jordi Martin, paparaci spanjoll që zbuloi fotot e Pique me Clara Chia, raportoi se Shakira kishte një lidhje të fshehtë me Rafael Nadal, para se të takohej me Piquen.

“Mund të them se Shakira bëri një videoklip me Alejandro Sanz, por ajo nuk u përfshi me të”, shpjegoi Martin për America Noticias, shkruan Marca, transmeton Klankosova.tv.

“Ajo u përfshi me dikë po aq ose më të famshëm”.

Drejtuesi i emisionit iu lut që të zbulonte emrin, dhe ndërsa i ftuari nuk do ta publikonte emrin, u dha një e dhënë mjaft e dobishme.

“Ai është një person me famë botërore dhe një sportist i lartë. Ai nuk është një futbollist, ai është një tenist”, shtoi ai.

Pa thënë emrin e tenistit, ai e identifikoi atë duke përmendur se ishte ylli i videos ‘Gitana’, një hit që Shakira e publikoi në vitin 2010, vit kur lidhja e supozuar do të kishte ndodhur.

“Unë them se ka pasur diçka në një videoklip me një sportist më të mirë në Spanjë, në mesin e tre sportistëve më të mirë të historisë së vendit”, vazhdoi ai.

“Aty e lë, nuk mund të përmend emra”.

Prezantuesja vazhdoi të këmbëngulte se paparacët ia dhanë emrin Nadalit me një pyetje mjaft kryesore nëse personi në fjalë kishte fituar më shumë tituj Grand Slam në histori?

“Po”, përfundoi ai.

Artikuj të ngjashëm