Zbulohen dy bashkëpunimet më të papritura dhe interesante

By

Kjo verë po vjen me shumë bashkëpunime.

E ndërkaq së fundmi Prive ka arritur që të konfirmojë edhe dy bashkëpunime.

I pari është Fifi dhe Tuna ndërkaq i dyti edhe Noizy dhe Yll Limani.

Materiali i mëposhtëm ua sjell të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm