Zbulohen detaje nga projekti i ri i Xhensilës

By

A jeni gati?

Xhensila Myrtezaj e ka përfunduar projektin muzikor edhe videoklipin.

Kënga quhet ‘Lujta’ dhe lansohet këto ditë.

Artistja ka zgjedhur ngjyrën ari për veshjet në klipin e ri dhe dukjet e para mund t’i shihni më poshtë.//Prive.al

Artikuj të ngjashëm