Zanfina na përloti me urimin për nënën e ndjerë (FOTO)

By

Sot është ditë mërzie për tri motrat Ismaili.

Nëna e tyre e ndjerë Mona, do të festonte ditëlindjen por fatkeqësisht ajo ndërroi jetë disa vite më parë për shkak të një sëmundje të rëndë.

Zanfina Ismaili e kujtoi këtë ditë plot dhimbje dhe emocionoi me fjalë dedikuar asaj përmes një fotografie të postuar në Instastory e të cilën ju mund ta shihni më poshtë. 🙁

Artikuj të ngjashëm