ZANFINA MË SEXY SE KURRË!

By

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka realizuar një fotosesion të ri pas tre vitesh nga i kaluari.

Në fotografitë që ka publikuar Ismaili shfaqet më seksi se kurrë më parë. Edhe pse shumë hot Zanfina akoma është single dhe nuk ka një mashkull pranë saj.

Në aspektin profesional këngëtarja është gati për 2015 madje po flitet se do sjell një bashkëpunim me Teuta Selimin dhe Big Mamën./Prive.al

[tribulant_slideshow gallery_id=”13″]

Artikuj të ngjashëm