Zanfina kërkon ndihmën e publikut (FOTO)

By

Zanfina Ismaili është këmbëngulëse se nipi i saj Uliksi, djali i Adelina Ismailit, i ngjan asaj.

Këngëtarja e cila ka kohë që nuk po merret me muzikë, postoi një fotografi në instastory, e cila përmban Uliksin dhe veten kur ishte fëmijë.

‘A po m’perngjan? – Shume, krejt’, ishte kuizi që Zanfina e bëri për fansat, duke etiketuar edhe Adelinën e burrin e saj Valin.

Opsionin ‘jo’ këngëtarja e hoqi nga fotografia.

Juve si po ju duket, a ngjajnë apo jo?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm