Zanfina akuzohet për photoshop, këngëtarja mbyll ‘gojët e liga’ me video

By

Gjatë ditës së sotme, Zanfina Ismaili, postoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet me një fustan ngjyrë kafe të çelët, me anë të cili ekspozoi format e saj trupore.

Vetëm pak minuta më pas, faqja e njohur në Instagram ‘Vipat  e bllokut’ postoi të njëjtën fotografi duke e akuzuar për photoshop.

https://www.instagram.com/p/BnO7XbViZva/?taken-by=vipat_e_bllokut_.official

Pasi Zanfina e pa postimin e tyre, ajo vendosi t’ua mbyllë gojën me anë të një videoje dhe një shënim të bërë në instastory të cilin mund ta shihni më poshtë.

Një ditë më parë, Zanfina kujtoi nënën e saj të ndjerë, Monën e cila ndërroi jetë vite më parë për shkak të një sëmundje të rëndë me të cilën nuk ia doli të luftonte./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm