Zaimina Vasjari ndan foton më të qartë të vajzës

By

Ka tash e disa muaj që këngëtarja Zaimina Vasjari është bërë nënë.

Ardhja e Khloe ka ndryshuar gjithçka në jetën e këngëtares, përfshirë rutinën ditore.

Tashmë, çdo gjë sillet rreth saj dhe as fundjava nuk përbën përjashtim.

Këtë e ka zbuluar Zai përmes një postimi ku shfaqet nga pushimet verore me të bijën.

‘E diela ime’ – shprehet Vasjari në postimin e bërë e të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale ku zbulon më qartazi se secilën herë tjetër, vajzën e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm