Zaimina sjell set të nxehtë fotografik!

By

Këngëtarja Zaimina Vasjari që nga ‘Blackout’ me Elgit Dodën nuk solli ndonjë projekt të ri muzikor por ka qenë mjaft aktive me koncerte e postime në mediet sociale.

Në profilin e saj në Instagram para pak minutash ka publikuar disa imazhe nga një set i ri fotografik.

Fotografitë e publikuara janë realizuar nga këngëtarja dhe fotografja Rezarta Shkurta në të cilat Zaimina duket shumë seksi dhe në formë.

Kujtojmë se ishte pikërisht Shkurta ajo që shkrepi fotografinë nudo të Vasjarit kohë më parë.

zaimina 2

Artikuj të ngjashëm