Zaimina publikon imazhe nga oborri gjigand i shtëpisë

By

Zaimina Vasjari që nga dita e parë e ka marrë me shumë seriozitet këshillën e izolimit.

Këngëtarja me partnerin e saj, Klodin dhe vajzën këto i kanë bërë më argëtuese.

Vasjari ka ndarë disa momente në Instagram të dy personave të shtrenjtë Khloe-t dhe Klodit duke lozur.

Edhe pse Zaimina është shprehur se vajza ka dëshirë fustanet e kukullat duket se edhe me babain i ka lojërat e preferuara, siç është futbolli.

Mirëpo nga ky imazh, në sy bie edhe diçka tjetër, oborri gjigand i Zaiminës i cili ka poashtu një pishinë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm