Zaimina po i’a ka zili çiftit të njohur! (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari, po tregon ditë e më shumë se është pasionante e madhe e rrjeteve sociale.

Krahas punës si këngëtare dhe një bizeneswomen, në profili ne Zait mund të gjejmë edhe gjëra tjera që nuk kanë të bëjnë fare me profesionin e saj.

Njejt ndodhi edhe së fundmi kur këngëtarja publikoi një fotografi të çiftit të njohur Selena Gomez e The Weekend.

Zai duket se po i’a ka zili atyre për lidhjen e krijuar së fundmi teksa nuk ka hezituar as të se ndjen një simpati të veçantë për ta. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm