Zaimina para lindjes ka një surprizë!

By

Është në javët e fundit të pritjes së ëmbël, por mesa duket shtatënia nuk po e mundon Zaimina Vasjarin.

Një muaj më parë organizoi ‘baby shower’ ku zbuloi zyrtarisht gjininë dhe emrin e vajzës.

Mirëpo, tani kur pritet të lind Khloe-n, Vasjari ka një tjetër surprizë për fansat.

Ajo përmes llogarisë saj në Instagram ka zbuluar se po realizon një set fotografik në muajt e fundit të shtatëzënisë.

Se si duket këngëtarja para lindjes do e kuptojmë shumë shpejt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm