Zaimina me të bijën duken kaq bukur për Halloween (FOTO)

By

Zaimina dhe e bija e saj, Khloe, janë veshur pothuajse njëjtë për festën e Halloween.

Këngëtarja e cila po bëhet sërish nënë, zgjodhi një kostum të zi dhe vajza një fustan portokalli të kombinuar me të zezë.

”Gëzuar Hallowee-nin”, ka shkruar Vasjari nën postin e ndarë në Instagram.

Po ju si u veshët sot?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm