Zaimina këtë herë pa bashkëpunim!

By

Këngëtarja Zaimina Vasjari erdhi në bashkëpunim mjaft të suksesshëm në 2016.

‘Me u kthy’ me Blastan u pëlqye nga adhuruesit e Zaiminës. Ky projekt pasoi ‘Blackout’ që edhe kjo ishte në bashkëpunim me Elgit Dodën.

Puna mes Vasjarit dhe Dodës do të vazhdoj edhe për projektin e ri por që këtë herë nuk do të jetë duet por Elgiti do punoj vetëm muzikën.

Kënga e re Zaiminës do të vizualizohet me klip nga tashmë produksioni që ka bashkëpunim që një kohë, Max. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm