Zaimina ka nevojë për ndihmë!

By

Në këtë kohë pandemie, pothuajse e gjithë bota është karantinuar dhe ajo çfarë mund të bëjmë, është kalimi i kohës me familjen dhe aktivitete të tjera që bëhen në shtëpi.

Këngëtarja Zaimina Vasjari, hyri në Instagram për t’i pyetur adhuruesit e saj nëse kanë ndonjë ide për të gatuar diçka për darkë, duke treguar kështu se është e zonja në kuzhinë.

“Cfar te bej per darke? 🤔👩🏻‍🍳 Ndonje ide?”, ka shkruar Zaimina duke kërkuar ndihmë nga personat që e ndjekin atë.

Po ju, çfarë keni gatuar sot apo si e keni kaluar kohën?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm