YOUNG ZERKA PUBLIKON SONTE ‘BOOM BOOM’

By

Young Zerka sot publikon videoklipin e tij të ri. Kënga është titulluar ‘Boom, boom’ dhe mban firmën e Max Production në klip e në muzikë.

Videoklipi publikohet në ora 21.00 në YouTube.

Në këtë projekt Zerka shfaqet si solo artist pas bashkëpunimeve të suksesshme me Dhurata Dorën, Alban Skënderaj e Aurela Gaçe./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm