Young Zerka publikon këngë me Keepman

By

Dy reperët, ai i njohur me nofkën Keepman dhe Young Zerka, kanë publikuar një këngë si bashkëpunim.

Dyshja kanë lansuar bashkë këngën “Smile” e cila është një tekst në shqip i kombinuar me gjuhën franceze.

Kënga është shumë ritmike, ndërsa ky është bashkëpunimi i parë i dy reperëve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm