Yllka Kuqi po rikthehet! Më ndryshe se asnjëherë tjetër

By

Këngëtarja Yllka Kuqi ka tash e disa javë që është mjaft e angazhuar në realizimin e projektit të ri.

Yllka mes Prishtinës e Tiranës ka realizuar edhe videoklipin e këngës së re e cila duket se do ta sjellë atë më ndryshe se zakonisht.

Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja ka bërë të ditur edhe datën zyrtare të publikimit.

Kënga e punuar nga RedBox Entertainment, mban titullin ‘I kena fol’ dhe gati do jetë nesër me fillim nga ora 19:00.

Mbetet të shihet se si ka eksperimentuar në zhanër këngëtarja e njohur. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm