Yllka Kuqi feston 18 vjetorin e lidhjes me burrin e saj

By

Këngëtarja Yllka Kuqi sot feston 18 vjetorin e lidhjes me bashkëshortin e saj.

Yllka postoi një fotografi bashkë me të në Instagram të cilën e përshkroi me: ’18 vjet bashkë’, duke ia bashkëngjitur edhe dy zemra.

Çifti është martuar prej vitesh por akoma nuk kanë fëmijë, dhe ky ka qenë vendimi i tyre mbase për shkak të angazhimeve të shumta që kanë të dy.

Megjithatë, Yllka dhe burri i saj janë gjithmonë pranë njëri-tjetrin dhe shihen të lumtur shpesh herë.

Kujtojmë që këngëtarja vetëm pak ditë më parë lëshoi këngën e re me titull ‘A thu’./Prive.al

View this post on Instagram

❤️❤️

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Artikuj të ngjashëm