Kjo është dashuria e jetës së Yllka Gashit?!

By

Aktorja Yllka Gashi është bërë nënë para disa viteve, por që vajzën e saj nuk e ka ekspozuar shumë në media

Yllka sot ka postuar një imazh me tekstin ‘dashnia e jetës’ duke iu referuar princeshës së saj.

Nina është emri i vajzës së aktores, dhe fotografinë e saj Gashi e ka shpërndarë në llogarinë e saj në instagram./Prive.al

nina yllka gashi

Artikuj të ngjashëm