Yllka Gashi në festë:Ja arsyeja e veçantë

By

Megjithëse larg teatrit, skenës dhe serialeve, aktorja e njohur Yllka Gashi kohë pas kohe përkujdeset të qëndrojë pranë fansave të sajë përmes publikimeve të shumta në rrjetet sociale.

E pjesë e shumë postimeve është edhe vajza e saj Nina të cilën e ekspozon mjaft shpesh aty.

Aktorja e njohur ka një arsye mjaft të madhe për ta shfaqur përsëri vajzën në profilin e saj pasi sot Nina feston ditëlindjen e urimi i parë për vajzën erdhi nga halla e saj e cila zgjodhi pikërisht Facebookun për ta bërë një gjë të tillë.

Ja edhe postimi i plotë drejtuar Yllkës dhe vëllaut të saj me reastin e kësaj ditë të veçantë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm