Yllka Gashi ndan një moment mjaft të ngrohtë familjarë! (FOTO)

By

Aktorja e njohur, Yllka Gashi, ka kohë që aktivitetit të saj në fushën e artit i ka dhënë një pauz duke u fokusuar kështu totalisht në jetën e saj private.

Ajo tash e disa vite jeton në SHBA pranë bashkëshortit me të cilin gëzon edhe një vajzë me emrin Nina.

Yllka jo pak herë na ndanë momente të ngrohta familjare por ky i fundit ishte tejet i veçantë.

Fotografia e publikuar në Instagram, shfaqë vajzën dhe bashkëshortin e saj përskaj një pishine të mbyllur vend ky i cili duket se ishte edhe ‘streha’ e tyre këtë vikend. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm