Ylli i njohur zbulon se u bë baba për herë të parë

By

Ylli i “Pretty Little Liars”, Ian Harding dhe gruaja e tij Sophie Hart mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të parë së bashku.

Aktori 36-vjeçar e bëri të ditur lajmin në ditëlindjen e tij përmes rrjeteve sociale krahas një fotoje të tij duke mbajtur dorën e të porsalindurit.

“Faleminderit për urimet e ditëlindjes njerëz”, ka shkruar ai në foto. “Jam mirënjohës për shumë gjëra vitin e kaluar, por mbi të gjitha jam mirënjohës për dhuratën më të mirë për ditëlindjen e hershme që një djalë mund të kërkojë.”

View this post on Instagram

A post shared by Ian Harding. (@ianmharding)

Ai nuk tregoi fytyrën e foshnjës dhe nuk komentoi gjininë apo emrin e foshnjës. Është e paqartë se kur e mirëpritën dhuratën e tyre të gëzimit.

Harding është shumë privat për jetën e tij personale.

Aktori u bë i njohur më së shumti për rolin e tij si mësuesi Ezra Fitz në dramën Freeform e cila u shfaq nga viti 2010 deri në 2017, u martua fshehurazi me fotografen Hart në vitin 2019, por nuk e zbuloi atë deri në vitin 2021.

Para se të martoheshin, dyshja thuhet se ishin në lidhje për tetë vjet.

Artikuj të ngjashëm