Yll Limani zbulon një sekret për Prive dhe ka të bëjë me martesën (VIDEO)

By

Gjithnjë do të mbetet djali melankolik me një pamje të pafajshme, që të shkrin sa herë këndon ndonjërën prej baladave të tij kushtuar dashurisë.

Këngëtari Yll Limani që së fundmi pati një projekt shumë të suksesshëm të titulluat “Dritat, në bashkëpunim me reperin 2Po2, u përgjigj këtë javë në “50-të Pyetjet e Prive”, duke rrëfyer edhe ca nga sekretet e tij.

Limani na befasoi me përgjigjen kur gazetarja Maki Bajrami e pyeti se cili është sekreti i tij!

Ylli tha se dëshiron të martohet, megjithatë nuk thekson se ka ndonjë vajzë në jetën e tij, që mund të ketë ndikuar t’i lindë kjo dëshirë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm