Yll Limani tregon çfarë ndodhë në studio teksa këndon (VIDEO)

By

Yll Limani dje publikoi këngën e tij të re me titull “Harrom”.

Edhe kjo baladë po i ecën mirë pasi me klikime dhe shpërndarje në rrjete sociale është goxha lart.

Këngëtari sot na tregoi se çfarë ndodhë në studio teksa këndon, madje derisa ishte duke e bërë këngën e re bashkë me producentët.

“Respekte per @gzimlazri & @fatjonmiftari; mu shpirtin kanga, une shpirtin ktyne, ne fund, ja ka vlejt”, ka shkruar artisti.

Projekti deri në këto momente ka arritur gjysmë milioni shikime në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm