Yll Limani sot feston ditëlindjen por ka një surprizë për fansat e tij

By

Yll Limani sot po mbush plot 26 vjet!

E teksa ai feston në ditën e tij të veçantë, ai ka rezervuar edhe një dhuratë për fansat e tij.

Kënga “Buzët e kuqe” lansohet sot gjatë ditës!

Teksa para dy ditësh ai ngacmoi ndjekësit e tij me një ‘teaser’ të këngës së re, pritjes së zgjatur po i vjen fundi.

View this post on Instagram

#buzetekuqe 💋⌛️

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

I ftuar më parë në Prive, këngëtari foli gjerë e gjatë pse ky është një projekti i vecantë për të, dhe ju sot do të zbuloni se pse pritja juaj ia ka vlejtur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm