Yll Limani pyet ‘Ku je kon prom’ ?!

By

Yll Limani sapo ka publikuar projektin e tij të ri të titulluar ‘Ku je kon prom’.

Kënga nuk ka videoklip mirëpo një version lyrics të punuar nga Imagine Films.

Ky projekt për Yllin vjen pas ‘Najher’ dhe është një paraprije e projekteve të reja në të cilat artisti po punon e që priten të publikohen së shpejti.

Në momentet e para nga publikimi, kënga ‘Ku je kon prom’ po merr kritika shumë pozitive. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm