Yll Limani publikon këngën e re, “Prej se jena nda” këngë dashurie e ritmike (VIDEO)

By

Këngëtari Yll Limani, sapo ka lansuar këngën e tij të re të dashurisë.

Projektin “Prej se jena nda”, ka kohë që e kishte paralajmëruar ndërsa të hënën ai e ka lansuar për fansat e tij.

Kjo këngë, me tekst e muzikë të Yllit, vjen në vargje dashurie për një çift që më s’janë më bashkë, por kënga është tipike verore dhe të bën të vallëzosh, e Ylli kësaj here sjellë edhe videoklip. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm