Yll Limani publikon fotografi, komenti i Tunës është epik

By

Ata janë shumë miq të mirë, aq të mirë e të afërt, sa një kohë u raportua se ishin në lidhje.

Por raportit i tyre nuk i kalon kufijtë e miqësisë dhe ata gjithmonë e kanë treguar këtë.

Image result for tuna dhe yll limani

Këngëtari Yll Limani dhe këngëtarja Tuna Sejdiu, kanë një raport të afërt dhe shpesh bëjnë shaka me njëri tjetrin në rrjete sociale.

Limani sapo ka publikuar një fotografi profesionale në Instagram, e është Tuna ajo që bën namin me komente, duke bërë shaka në llogari të tijën.

“Ai momenti kur s’ke ngrënë 24 orë për me të dalë barku petë në profil”, ishte njëri nga komentet qesharake të Tunës, e cila më pas shton se: “Kjo është disiplinë”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm