Yll Limani feston sot ditëlindjen

By

Yll Limani feston sot ditëlindjen. Këngëtari i njohur për publikun si talent i dalë nga ‘The Voice’ mbush sot plot 21 vjet.

Ylli ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një foto të fëmijërisë.  Nga çfarë shihet, Ylli ka ndryshuar mjaft në pamje sidomos tek modeli i flokëve.

Në planin artistik Ylli është treguar mjaft aktiv gjatë këtij viti. Pas ‘Emrin ma ke thirr’ dhe ‘Single’ këngëtari së shpejti do të sjellë një projekt të ri.

Kënga do të jetë gati pas disa javësh pasi punët kryesore janë finalizuar. /Prive.al/

View this post on Instagram

🎉

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Artikuj të ngjashëm