Yll Limani dhe Noizy do të na shoqërojnë në netët verore me këngën e re

By

Yll Limani dhe Noizy sapo kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga e re titullohet “Alkool” dhe është shoqëruar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm