Xhuli thumbon Stresin: “10 meshkuj si ti i shti në xhep”

By

Finalja e madhe po vjen dhe tensioni në shtëpi po ndjehet.

Së fundmi, Stresi dhe Xhuli e patën një bisedë ku kjo e fundit edhe e thumboi duke i thënë, “10 meshkuj si ti i shti në xhep”.

Si reagoi reperi? Ndiqni materialin në vijim. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm