Xhirohet klipi i duetit të parë të Engjëllushës me Afrimin!

By

“Baba përcjell vajzën” është tematika e projektit të ri të Engjëllusha Salihut dhe Afrim Muqiqit.

Kjo këngë ishte menduar të publikohet qysh në fund të marsit apo fillim të prillit.

Mirëpo, duket se do të vij këto ditë. Kjo pasiqë videoklipi është realizuar dje nga artistët pas lehtësimit të masave./Prive.al

Artikuj të ngjashëm