Xhesika Berberi publikon imazhin super seksi, Capital T e krahason me tentenet!

By

Reperi Capital T, i ka komentuar bukuroshes së famshme shqiptare Xhesika Berberit.

True Kapo – siç është edhe emri i tij i përdorimit në Instagram, i ka shkruar një koment bukuroshes e cila ka publikuar një fotografi ku po duket shumë seksi.

E veshur me një fustan prej dantelle që i rri shumë bukur, ajo po duket shumë atraktive dhe imazhi eka marrë vëmendjen e reperit.

“Si tentene. Google it”, i ka shkruar Reperi Xhesikës, duke supozuar se ajo nuk e di cfarë është tentenja dhe i ka sugjeruar ta kërkojë në Google për ta parë e për ta kuptuar më mirë krahasimin, e Xhesika ende s’i ka kthyer pergjigje!… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm