Xheraldina Vula përlot me fjalët për babain e ndjerë

By

Kanë kaluar disa muaj që kur gyshi i Ledri Vulës, apo babai i Xheraldina Vulës ka ndërruar jetë.

Sot në këtë datë e bija e tij Xheri e ka kujtuar me rastin e ditës së ditëlindjes së tij.

“Babe, nuk mund me te thane I bafsh 100! Mund me te thane qe kam shume mall! Stambollesha jote te don shume dhe feston ditet qe ke jetu”. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by xheraldina (@xheraldina)

Artikuj të ngjashëm