Xhensila si fytyra e Prince Caffe, publikon klipin e ri promovues

By

Xhensila Myrtezaj ishte dhe mbetet e preferuara e shumë kujt falë pozititvetit që përcjell në publik. Duke qenë e tillë ajo u zgjedh nga gjiganti “Princ Caffe Turke” që të jetë imazhi i kompanisë për dy vite radhazi.

E ftuar në Prive, ajo kishte bërë të ditur që kishte përfunduar xhirimet e klipit të parë, i cili u publikua më 19 qershor.

Tani sipas marrëveshjes, ajo ka përfunduar edhe xhirimet e klipit të dytë promovues, të cilin e bëri publik sot në llogarinë  e saj në Instagra. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm