Xhensila shtatzënë?! E vërteta rrëfehet nga vetë këngëtarja (FOTO)

By

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, në fokus të mediave sidomos pas dasmës përrallore mbrëmë bëri xhiro në portale me një raportim se është shtazënë.

Besi dhe Xhensila u tha se do bëhen prindër në pak muaj.

Por cila është e vërteta?!

Ndaj lajmit është detyruar të reagojë vetë këngëtarja e cila e ka demantuar duke e quajtur lajm të rremë.

‘Megjithëse jemi mësuar, një herë në tre muaj ky lajm del’ – ka deklaruar mes tjerash me doza humori Xhensila e cila duket se e ka edhe një hall tjetër.

Ajo frikësohet se nuk do t’i besoj askush kur një gjë e tillë të ndodhë me të vërtetë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm