Xhensila shkëlqen në trendet e reja të grimit (FOTO)

By

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj me theks të vecantë viteve të fundit ka eksperimentuar shumë në dukjen e saj.

Duke dashur t’i paraprijë trendeve falë edhe bashkëpunëtorëve të saj, Xheni shpesh ka ditur të jetë një hap para të tjerave.

Në një frymë të tillë ka qenë edhe dukja e fundit ku këngëtarja është shfaqur më ndryshe se zakonisht. nga vajza e mirë në atë pak më ‘rebele’.

Me ngjyrën e kuqe si primare tek pjesa e syve poshtë dhe lart, Xhensila definitivisht ka shkëlqyer në paraqitjen e kuruar nga grimeri Arbër Bytyqi.

Më poshtë fotografitë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm