Xhensila në shoqërinë e futbollistëve të kombëtares (Foto)

By

Mbrëmë ekipi Kuq e Zi ka shijuar një pritje madhështore në sheshin e Tiranës. Qindra mijëra të pranishëm duartrokitën punën e futbollistëve shqiptarë.

Pas koncertit dhe prezencës së tyre në Sheshin Nëna Terezë, kombëtarja janë ndarë në dysh për emisione televizive.

Pas përfundimit të tyre ata janë bërë bashkë në një nga klubet e kryeqytetit për të festuar kualfikimin.

Përpos kombëtares edhe artistë i janë bashkëngjitur festimit të tyre në mbrëmë. Çifti Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku ka ndarë fotografi nga eventi i mbrëmshëm./Prive.al

?Duke Festuar endrren e bere realitet… ?⚫?

A photo posted by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Artikuj të ngjashëm